За даними “СтопКору”, у прокуратурі Буковини зволікають із розглядом запиту від румунської митниці щодо контрабанди на кордоні

22.08.2017 11:38

У прокуратурі Чернівецької області зволікають із розглядом запиту від Румунської прокуратури. У документі-відповіді від митниці Румунії ідеться про схеми контрабанди на держкордоні та причетність до оборудок високопосадовців-митників. Про це стало відомо активістам чернівецького осередку "Стоп корупції".

"Нам достеменно відомо, що на столі у Чернівецькій прокуратурі вже не один день і не тиждень лежить відповідь з румунської прокуратури, отриманої нею від румунської митниці, стосовно постачання деяких товарів в Україну. Вже навіть і переклад з румунської мови зробили. Можна привітати ініціативу наших прокурорів, які наважились відправити запит у Румунію. Але, мабуть, ніхто не очікував, що відповідь буде ой як не на користь нашої митниці та деяких ділків біля неї. Адже після перекладу у багатьох керівників прокуратури волосся стало дибки. І ось тепер думає колективний розум Чернівецької обласної прокуратури, що робити з цією відповіддю? Адже час для розгляду необмежений, а шляхів вирішення безліч.

Дана публікація "СтопКору" є запитом на отримання інформації до Чернівецької прокуратури щодо результатів та дій прокуратури після отримання відповіді від прокуратури Румунії стосовно постачання в Україну товарів широкого вжитку", – зазначили активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, нового прокурора Чернівецької області Олега Соболя призначили на посаду 18 квітня 2017 року.

 

Коментарі