За даними “СтопКору”, у Підгірцях на Київщині на ремонт 800 метрів дороги витратили 6 мільйонів гривень

Активісти "Стоп корупції" навідались до сільського голови села Підгірці на Київщині через скандальний ремонт дороги. За даними "СтопКору", на латання відрізку шляху у 800 метрів витратили 6 мільйонів гривень. Сільський голова Сергій Кравченко зазначив, що за ці кошти відремонтували дороги одразу у кількох селах, а гроші виділили не з місцевого, а державного бюджету.

Подробиці повідомили активісти проекту.

"Спочатку сільський голова відмовлявся надавати відповіді на наші запитання. Зазначив, що написав на нас заяву про спростування неправдивої інформації щодо нього та його діяльності.

Ми уточнили деталі щодо ремонту 800 метрів дороги, яка обійшлась селу у 6 мільйонів гривень. Керманич запевнив, що за ці кошти було відремонтовано дорогу в декількох селах.

Стосовно будівництва багатоповерхівок у селі відповів, що забудовником є "Естет Прайм Груп" і зауважив, що сільська рада не має жодного відношення до забудови. Також сказав, що землі під забудову були продані власниками, а сільська влада не може ніяк впливати на забудовника чи власника землі. Конструктивної розмови не вийшло, оскільки голова був спочатку не налаштований на розмову, оскільки вважає, що все, що він говорив під час попередньої зустрічі, ми перекрутили", – повідомили активісти "Стоп корупції".

Інші новини

Коментарі