За даними “СтопКору”, у Мінкульті зірвали процес обрання гендиректора Києво-Печерської лаври

Міністр культури Євген Нищук не підписав наказ про переобрання нового складу комісії, яка мала провести відбір кандидатів на посаду директора Києво-Печерської лаври. Отже, засідання комісії мало відбутись як і було заплановано – 1 вересня. Проте держсекретар Міністерства повідомив, що комісію розформовано.

Про це повідомив журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко.

"Кияни, увага! Міністерство культури щойно зірвало обрання гендиректора заповідника Києво-Печерської лаври. В порушення законів на засідання комісії в будівлі Мінкульту на Франка, 19 не пускають ні активістів, ні журналістів, ні НАВІТЬ членів комісії!!! На попереднє засідання не прийшов жоден з трьох членів комісії від Міністерства. Кворуму не було і переназначили засідання на сьогодні. Щойно вийшов генсек міністерства і сказав, що прийнято рішення переобрати комісію. На підставі, УВАГА, НЕ підписаного міністром Нищуком наказу!!! Підтягуйтесь", – зазначив журналіст Артем Лагутенко у своєму Фейсбуці.

"Це зроблено тому, що 4-ого вересня закінчується дія контракту з нинішнім гендиректором. Якщо до цього не переобрати гендиректора, то Мінкульт ставить в. о.", – додав журналіст.

Інші новини

Коментарі