За даними “СтопКору”, у Марганці прокуратура вимагає в суді визнати незаконним відчуження тепломереж міста

Нікопольська місцева прокуратура подала до господарського суду Дніпропетровської області позов в інтересах держави до Марганецької міської ради Дніпропетровської області та ще низки підприємств міста щодо визнання незаконним та скасування рішень міськради про затвердження звіту про оцінку майна та надання дозволу на його продаж, мереж теплопостачання міста Марганець, договору купівлі-продажу майна та його витребування.

Про це стало відомо активістам місцевого осередку «Стоп корупції».

Нагадаємо, представники проекту неодноразово повідомляли про процес розкрадання майна Марганецьтепломережі з боку місцевої влади.

Додамо, що слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей, внесених до ЄДРДР про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 – зловживання владою або службовим становищем. Справа стосується того, що протягом грудня 2016 р. – березня 2017 р. «спритними» посадовцями Марганецької міськради були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком-нишком, всупереч законодавству, продати майно марганчан – а саме котли та трубопроводи.

«Майно порізане, вивезене і за безцінь продане. Контролював цей процес одіозний заступник мера Жадько – Приймак.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» повідомляв, що всіх фігурантів справи викликали на допити. Але декотрі з них спритно почали переховуватись – хто у відпустці за кордоном (напевно, витрачає кошти марганчан), хто по сусідніх кабінетах, хто по лікарнях. І це все дуже дивно – якщо ці особи не причетні до розкрадання – вони як депутати, посадові особи навпаки повинні допомогти слідству встановити істину та про що потім повідомити громаду!

І ось з Єдиного державного реєстру судових рішень нам стали відомі дуже цікаві факти. Виявляється, що один з основних фігурантів справи – пан Приймак, який згідно з рішенням суду є одним зі свідків (напевно, поки що свідок) і його покази мають вагоме значення для встановлення обставин кримінального провадження, умисно ігнорує вимоги процесуального законодавства щодо неухильного виконання учасниками кримінального провадження своїх обов’язків, внаслідок чого створюються перешкоди по здійсненню швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Згідно з рішенням суду, така поведінка свідка є неприпустимою і тягне за собою відповідальність у вигляді накладення грошового стягнення.

Безкарність породжує нові злочини:

Марганецькі посадовці провернули аферу десятиліття…

Три ночі поспіль 6, 7, та 8 лютого у місті вирізали котельну, яка була побудована у 2010 р. Труби, котли та котельне обладнання. Банда пішла значно далі та вирішила знову вкрасти майно територіальної громади сфабрикувала договір з фірмою, яка готова була вирізати та типу забрати на відповідальне збереження у м. Кам’янське. Хоча в нашому місті є комунальне підприємство, де можна було б зберігати. Це, фактично, відбувся продаж! Та завдяки небайдужим марганчанам крадіжка була зупинена! Марганецька міська рада завжди виділяє гроші КП Марганецьтепломережі на охорону котельних? І що ми бачимо? Пан директор КП Яковенко без дозволу міської ради вирішив допомогти посадовцям при підтримці Ярового розікрасти майно марганчан», – розповіли у марганецькому офісі «Стоп корупції».

Коментарі