За даними “СтопКору”, у Марганці головного поліцейського звільнили через незадовільну роботу

Начальника Марганецького ВП Нікопольського ВП ГУНП капітана поліції Ярового звільнили з посади через незворотну організацію оперативно-службової діяльності. Таких висновків дійшли учасники розширеної наради керівництва ГУНП. Про це повідомили активістів «Стоп корупції» у відповіді на звернення щодо можливих неправомірних дій начальника марганецької поліції.

Нагадаємо, у середині лютого активістам марганецького осередку «Стоп корупції» з інсайдерських джерел стало відомо, що у місті призначили нового тимчасового виконувача обов’язків керівника поліції. Представники проекту припускали, що ймовірне відсторонення від посади очільника правоохоронного відомства Романа Ярового може бути пов’язане із розслідуванням низки справ, у яких поліцейський фігурує. У Марганецькому відділі поліції тоді ситуацію не коментували. Активісти «Стоп корупції» поділились деталями справи.

«Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» та небайдужі громадяни неодноразово зверталися до керівників національної поліції всіх рівнів та до Міністра МВС А.Б. Авакова стосовно діяльності в м. Марганці керівника поліції Ярового Р.В.

Ми отримували відповіді, що стан діяльності знаходиться на контролі керівництва ГУНП та що незабаром його діяльність, а в деяких справах умисна бездіяльність, стануть приводом заслухати його та вирішити питання притягнення його до відповідальності.

І ось за негласною інформацією з джерел, що заслуговують на довіру, нам стало відомо, що 8 лютого 2018 р. в місті Марганці новий виконувач обов’язків начальника Марганецького відділення поліції. Під час наради в ГУНП – за результатом розгляду питань діяльності, які нами були підняті в зверненнях та засобах масової інформації, пану Яровому вказали на вихід!

Ми, звісно, звернулись до керівництва ГУНП в Дніпропетровській області за роз’ясненнями, про що згодом проінформуємо мешканців Марганця.

Але підтвердженням цієї інформації, напевно, може стати факт раптової хвороби міського голови Жадько О.А. та її вояжі по області до керівників області та керівників правоохоронних органів. Наразі всі Нікопольські фігуранти кримінальних справ та скандалів прикладають усі можливі зусилля, щоб залишити Ярового на посаді, або призначити «свого потрібного», щоб справи й надалі не розслідувались», – розповіли активісти «Стоп корупції» з марганецького осередку проекту.

Коментарі