За даними “СтопКору”, суддя у справі про адмінкорупцію заступника голови НАЗК Радецького з п’ятниці перебуває у нарадчій кімнаті

Активісти "Стоп корупції" приїхали до Дніпровського районного суду Києва, щоб взяти участь у слуханні протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, складених щодо заступника Голови НАЗК Радецького Р.С. за ч. ч. 1 та 2 ст. 172-7 КУпАП. Проте обидва засідання на 14 та 14.30 скасували.

Подробиці повідомили представники проекту.

"Головуючий суддя Марченко М.В. – перенесено, у зв'язку з тим, що суддя з п'ятниці в нарадчій кімнати, про наступну дату засідання будемо дізнаватись, коли суддя вийде з нарадчої кімнати – завтра, післязавтра...", – зіронізували активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у травні цього року поліція склала адміністративні протоколи за порушення норм антикорупційного законодавства на заступника голови Національного агентства щодо запобігання корупції (НАЗК) Руслана Радецького за статтею про конфлікт інтересів.

Про це повідомив сам Радецький, назвавши це "черговою спробою дискредитації НАЗК з боку поліції".

У свою чергу, у прес-службі Нацполіції повідомили, що працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції за погодженням з Генеральною прокуратурою склали на члена Національного агентства з питань запобігання корупції адміністративні протоколи за порушення норм антикорупційного законодавства.

"Один із керівників НАЗК порушив вимоги статті 28 "Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів". Він не повідомив НАЗК про наявний у нього реальний конфлікт інтересів під час розгляду листа ГПУ та в подальшому погодив проект рішення про відмову у повній перевірці декларацій одного з суддів Печерського районного суду м. Києва за 2015-2016 роки", – йшлося у повідомленні.

 

Інші новини

Коментарі