За даними “СтопКору”, рейдери захопили торговий центр на Дарниці у столиці

Офшорна компанія шляхом підробки документів та рішення суду отримала право власності на ТЦ "Дарницький" у Дарницькому районі Києва. Рейдери змушують орендаторів торгових площ підписувати з ними договори оренди приміщень, тих, хто відмовляється, відключають від системи електропостачання.

Про це стало відомо активістам "Стоп корупції".

"Право власності захопила за підробними документами і завдяки фальшивому рішенню суду офшорна компанія пов'язана із фігурантом розслідувань "СтопКору" одіозним суддею Артуром Ємельяновим. Є підтвердження суду першої інстанції про те, що документи - "липові". Однак, ще не було розгляду в апеляції і рішення не вступило в законну силу. Рейдери, які перебувають всередині ТЦ, фактично змушують орендаторів, серед них і продовольча мережа "Сільпо", перепідписувати договори оренди. Тим, хто відмовляється, відключають світло", розповіла журналістка "СтопКору" Наталя Полинкова.

Наразі представники проекту проводять моніторинг ситуації, збирають скарги. У планах активістів навідатись у ПАТ "Київенерго", щоб з'ясувати, як там перезаключили договори на поставку послуг з електропостачання із захопникам приміщень.

Коментарі