За даними “СтопКору”, представник забудовника на Осокорках отримав травму хребта (ФОТО)

Під час нападу активістів ГО «Національні дружини» та ГО «Національний корпус» на столичних Осокорках представник забудовника ТОВ «Аркада» отримав травму хребта. За прогнозами медиків, чоловік щонайменше три місяці буде прикутий до лікарняного ліжка. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які стали свідками розправи молодиків над охоронцями та робітниками на будмайданчику електропідстанції.

«Наразі ми з‘ясовуємо усі обставини справи, дані чоловіка, уточнюємо діагноз медиків та плануємо оголосити збір коштів на лікування та реабілітацію постраждалого», зазначили у «Стоп корупції».

Нагадаємо, що на будівництві електропідстанції на столичних Осокорках представники ГО «Національний корпус» та ГО «Національний корпус» напали на охоронців та будівельників об’єкта. Молодики били робітників кийками, кидали димові шашки, фаєри та навіть підпалили будівельний контейнер. Троє робітників будівництва отримали тяжкі тілесні пошкодження, двох з них забрали карети швидкої допомоги. Про це з місця подій раніше повідомили активісти «Стоп корупції».

Сьогодні мали продовжуватися підготовчі роботи для будівництва нової електропідстанції.

Машина з бетоном мала заїхати на будівельний майданчик, але кілька десятків місцевих активістів заблокували рух машини. Коли робітники все ж таки вирішили продовжувати завозити бетон – між активістами та охоронцями будівельного майданчика почалися сутички. Одразу ж з’явилося близько 50 людей з ГО «Національний корпус», вони почали активно бити охорону та робітників кийками, кидали димові шашки, фаєри та навіть підпалили контейнер будівництва. Були чутні постріли. Поліція, яка була присутня під час силових дій, намагалася розборонити активістів.

Зрештою, троє робітників будівництва отримали тяжкі тілесні пошкодження, двох з них забрали карети швидкої допомоги.

Також активісти завдали ушкоджень техніці, яка була на будівництві, зокрема, побили скло у двох машинах з бетоном.
Також зазначимо, що після даних силових дій активісти швидко покинули будівельний майданчик, поліція навіть не встигла опитати їх.

Варто додати, що заступник начальника Дарницького управління поліції, який був на місці, також отримав незначні тілесні ушкодження. Правоохоронці опитали свідків та звернулась до знімальної групи «СтопКору» з проханням надати відеоматеріали подій.

Активісти з ГО «Екопарк Осокорки» зазначають, що підтримують таку силову допомогу ГО «Національний корпус», щоб ліквідувати будівництво електропідстанції», – зазначили журналісти «СтопКору».

Додамо, ще з початку 2018 активісти та місцеві жителі Осокорків протестують проти будівництва нової електропідстанції, що буде постачати електроенергію всьому лівому берегу Києва. Представники забудовника зазначають, що всі дозвільні документи на зведення електропідстанції є, нагадують у «Стоп корупції».

Коментарі