За даними “СтопКору”, одіозного директора Київського крематорію можуть звільнити через брак вищої освіти

27.04.2018 15:54

Директор СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков не закінчував Національний транспортний університет у період 1970-2000 років. Прізвища чиновника немає у списку випускників вищого навчального закладу. Про це стало відомо із документів, які потрапили у розпорядження журналістів «СтопКору».

«Ігоря Дашукова немає у списку випускників Національного транспортного університету за 1970-2000 роки. Якщо інформація про відсутність диплому підтвердиться, це послугує підставою для звільнення чиновника в посади. Вища освіта – кваліфікаційна вимога для директора крематорію», – розповіли журналісти «СтопКору».

Директор СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков живе у приватному будинку загальною площею у 330 квадратних метрів у селі Рожни на Київщині. Вартість маєтку сягає мільйона гривень. При цьому нерухомість, якою родина чиновника користується з 2012 року, внесена у декларацію як недобудова. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

За неправдиву інформацію у декларації Дашукову може загрожувати покарання у вигляді двох років ув’язнення.

Додамо, Ігор Дашуков очолив крематорій нещодавно, перед тим три роки був заступником директора. І напрацював – на «скромний» маєток у понад триста квадратних метрів. Зауважимо, що нинішня його зарплата складає 13 000 грн на місяць.

«Мені 54 роки – це раз, мені не 18, і у мене родичі за кордоном, в Австралії. Без їхньої допомоги я б цього не зробив. А будинок побудувався до того, як я працював у крематорії. Він не побудувався, він в стадії будівництва», – повідомив чиновник журналістам «СтопКору» в інтерв’ю.

За декларацією директора маєток зазначений як недобудований, тож оподаткуванню не підлягає.

Коментарі