За даними “СтопКору”, одіозний радник екс-голови Київської облради та зам мера Бучі Ярослав Добрянський отримав підозру за зловживання владою

Радник колишнього голови Київської облради Олександра Качного, улюбленця "регіонала" Анатолія Присяжнюка та заступник міського голови Бучі Ярослав Добрянський отримав повідомлення про підозру.

За даними координатора "СтопКору" Романа Бочкали, посадовця та представника партії "Наш край" підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Деталі журналіст виклав на своїй сторінці у соцмережі.

"Знайомтесь. Ярослав Добрянський. Улюбленець регіонала Анатолія Присяжнюка. Радник колишнього голови Київської облради Олександра Качного. Був у "Партіі Регіонів". Це не завадило Яріку стати заступником мера Бучі. Навіть не дивлячись на те, що він підпадає під люстрацію й не має права працювати на держслужбі 10 років. Він ще й депутат Київської облради від "Нашого краю". Так от, сьогодні Яріку повідомлено про підозру. Прокуратура Київської області має підстави вважати, що пан Добрянський вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Від трьох до шести.

На зображенні Добрянський сьогодні, під час вручення підозри. За даними мого джерела, кілька років тому Ярік організував дерибан 60 га земель, після якого мешканці Білогородки вийшли на протест і навіть перекрили трасу. Ту землю розподілили між 30-ма "фунтами" по 2 га. Типу під ОСГ. Також у ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, перебуваючи на посаді голови Києво-Святошинської РДА, діючи всупереч інтересам служби, підписав 21 розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 12 га у власність громадянам для ведення індивідуального садівництва.

Вибуття вказаних земель з державної власності відбулось із порушенням законодавства, оскільки вони відносяться до земель лісогосподарського призначення і перебувають в користуванні Боярського лісництва відокремленого підрозділу НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція".

Тільки Кабінет Міністрів України має право розпоряджатися зазначеною категорією земель. Ринкова вартість незаконно вибутих 12 га земель становить 39 млн гривень.

І ще. Під час Революції Гідності разом з Качним Добрянський святкував у Москві 20-річчя Конституції РФ. Вже були жертви. А Росія відверто готувалась до нападу на Україну. Не знаю, чи це кримінал. Тут вже до СБУ питання. Але з морального боку відповідати Яріку треба і за це...", – повідомив нюанси справи координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Коментарі