Голова Держпродспоживслужби на Хмельниччині Василь Грушко призначив на посаду заступника керівника відомства свою людину – Валерія Колосінського. Чоловік родом з Хмільника, працював на керівній посаді у місцевій будівельній компанії та у Хмільницькій РДА за часів головування в адміністрації саме Василя Грушка.

Про такий невипадковий "збіг обставин" повідомив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук, який вбачає у діях посадовця корупцію та кумівство. Про це громадський активіст повідомив у соцмережі.

"В Держпродспоживслужбу призначили нового заступника. Офіційно такої посади, як заступник з економіки, там немає, проте за неофіційною інформацією, саме економічними питаннями дана особа і буде опікуватись. Тим більше, людина з досвідом та й з шефом працювала.

Знайомтесь – Колосінський Валерій Полінадович. Проживає (ви не повірите) в Хмільнику. Працював (от диво) заступником директора ТОВ Хмільницька будівельна компанія. А пізніше (не може бути) в Хмільницький РДА. Коли мером в Хмільнику був (оце збіг!) Грушко Василь Пилипович.

Має специфічний досвід, квартиру, пару земельних ділянок, 3 автомобілі... Свій кадр, одним словом.

Василю Пилиповичу, а одному мені тут ввижається корупція? Одному мені це схоже на підтягування своїх?", – написав у своєму Фейсбуці голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"А, ще – а я щось не пам'ятаю конкурсу... Він був? Скоріш за все, на папері був. За зачиненими дверима, без громадськості тощо. Ну, Ви ж нас знаєте. Для нас звернутись до суду за визнанням результатів недійсними без проблем. Ми ж не па панятіям, ми заяви пишемо на раз-два.

Офіційні пояснення будуть?", – додав громадський активіст у соцмережі.

 

Коментарі