За даними “СтопКору”, на одіозного начальника Чернівецької митниці і Ко завели справу

На керівника Чернівецької митниці Салагора та його поплічників відкрили кримінальне провадження. Про це із власних джерел у НАБУ стало відомо координатору «Стоп корупції» Роману Бочкалі. Деталі громадський активіст виклав у своєму Фейсбуці.

«Активісти «Стоп корупції» відвідали Буковину. На підтримку нашого місцевого осередку з’їхались небайдужі громадяни з таких міст як Марганець, Суми, Монастирище, Рівне, Миколаїв, Врадіївка, Олевськ, Житомир, Львів, Бровари, Ужгород, Березанка, Київ.

Нещодавно на Валерія Аіріні та Миколу Петіченка було скоєно напад. Це всіх сколихнуло.  Ми приїхали, щоб показати злодіям – хлопці не одні. Ми – родина. І будемо захищати своїх.

Зайшли на каву до одіозного керівника митниці пана Салагора, якого пов’язують із контрабандистами. Але він втік. Зайшли до його заступника – теж відомого у вузьких кругах. Замість портрета Президента у нього в кабінеті Верещагін. Герой фільму «Біле сонце пустелі» – військовослужбовець Російської імперії. «Была у меня таможня — были контрабандисты. Сейчас таможни нет — контрабандистов нет». Продажні митники – легка здобич ворога. В Чернівцях вони переважно саме такі. Єдина цінність – гроші. Бачили подібних на інших, на жаль, вже захоплених кордонах.

І якраз в день нашого антикорупційного рейду надійшов дзвінок з НАБУ. Гарна новина для Салагора і Ко – відкрито кримінальне провадження щодо корупції на чернівецькій митниці. Факти були надані нашою організацією проти конкретних посадових осіб. Названі суми хабарів, чіткі схеми. Сподіваюсь, наступного разу прийдемо до Салагора і його банди вже не до кабінетів.

Зустрілись і з правоохоронцями. Обласні керівники поліції та прокуратури поінформували про хід слідства. Робиться насправді багато. Як результат –  тепер у хлопців буде державна охорона. Ну і кудись заховались негідники, що обіцяли стопкорівцям теплий прийом. Мабуть, отямились. Своїх образити не дамо. Боремось далі», – написав координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала на своєму Фейсбуці.

Активісти «Стоп корупції» відвідали Буковину. На підтримку нашого місцевого осередку з‘їхались небайдужі громадяни з...

Posted by Роман Бочкала on 31. märts 2018. a.

Коментарі