За даними “СтопКору”, на Буковині приватна фірма ошукала селян із вуличним освітленням

У селі Горбова Герцаївського району Чернівецької області приватна фірма "Надія" ошукала громаду зі встановленням вуличного освітлення. Гроші на загальну суму у понад 200 тисяч гривень із сільського бюджету товариство, зареєстроване у селі Глибока, отримало ще у 2013 році у повному обсязі. Але  роботи з організації освітлення досі не завершені.

Про це представників чернівецького осередку "Стоп корупції" повідомив сільський голова Горбова у зверненні від імені усієї громади.

"На руках у сільського голови усі документи: договір із горе-виконавцем, платіжки, розрахунки. Але попри своєчасну оплату, ТОВ "Надія" залишило громаду села без надії на освітлення вулиць. За словами місцевих жителів, ділянка дороги, на якій мали облаштувати вуличне освітлення, аварійно небезпечна. Так, за 5 років там сталось 15 аварій, 5 з яких з летальними наслідками для учасників ДТП", – розповів представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Микола Петіченко.

Активісти проекту планують розібратись у ситуації та дізнатись, що завадило ТОВ "Надія" виконати взяті за договором зобов'язання.

Коментарі