Голова однієї з депутатських груп у Марганецькій міській раді Швець отримав кіоск у місті за потрібне голосування в інтересах мера Олени Жадько. Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції".

"На останній сесії Марганецької міської ради ГОКовські депутати з незрозумілих причин не підтримали дозвіл на продаж за безцінь трьох комунальних об'єктів особі, дуже наближеній до депутата Бондаренка О.О. Також ми зазначали, що ми впевнені, що до наступної сесії Олена Анатоліївна з ними "попрацює" – (кого змусить Зільберман за посаду та заробітну платню, а комусь, мабуть, нададуть або кіоски, або інші преференції) і вони "правильно" проголосують і дозволять таки Бондаренку ухопити ласий шматок.

Думку рабів ніхто не запитує. Адже саме так про них відгукується міський голова. І ось перший пішов – на засіданні виконкому Марганецької міської ради голові депутатської групи рабів Швецю А.С. знову в порушення законодавства, через батька, який ніколи не був підприємцем, подарували кіоск.

Напевно, у Швеця маленька заробітна плата за основним місцем роботи – заступника голови правління ГЗК з охорони праці.

Можливо, пан Швець готується "тікати" з комбінату за свої діяння – адже за останній період, як ми вже повідомляли, на підприємстві через його халатність сталось багато нещасних випадків, в тому числі зі смертельними наслідками. І він всіляко намагається їх приховати. Ну нічого, ми переконані, що за свої діяння він понесе відповідальність не тільки законну, а й людяну.

Будемо чекати – а інші раби дочекаються такої милості, або задовольняться якимись меншими подачками. І як же вони будуть дивитися в очі виборцям!", – зазначили активісти марганецького осередку "Стоп корупції" у Фейсбуці.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" і далі буде інформувати містян про підкилимні ігри місцевої влади.

Коментарі