За даними “СтопКору”, лікар, якого звинувачують у смерті пацієнта, влаштувався у приватну клініку

Нейрохірург зі столичної лікарні швидкої допомоги Олег Маменко, який може бути причетний до смерті пацієнта, влаштувався на роботу у приватну клініку. Про це журналістам «СтопКору» повідомила мати загиблого хлопця Тетяна Мамотько.

Активісти проекту разом із жінкою вийшли на акцію протесту під стіни приватної медичної мережі та повідомили пацієнтів про трагічні факти з професійної діяльності медика.

Додамо, раніше «СтопКор» повідомляв, що адвокати п'ятьох лікарів Київської лікарні швидкої допомоги затягують судові засідання у справі про недбалі чи навмисні дії медиків, які призвели до смерті парубка. Захисники за надуманими причинами пропускають слухання. Свідками цього у листопаді 2017 року стали активісти «Стоп корупції», які слідкували за черговим розглядом у справі.

«У лікарні швидкої допомоги, що на столичній Троєщині, лікарі своїми недбалими чи навмисними діями вбили молодого здорового чоловіка Олександра Мамотька. Він брав участь у святковому марафоні в Києві. Чоловік отримав тепловий удар, лікарі поставили неправильний діагноз, ввели йому смертельну дозу ліків, ввели в стан коми, з якої той так і не вийшов.

Його матір Тетяна Мамотько у боротьбі за  справедливість досягла майже неможливого.

Смерть Олександра визнали злочином, а на лаві підсудних опинились одразу п’ять лікарів, які можуть бути причетні до загибелі чоловіка», – нагадали деталі справи у «СтопКорі».

Подробиці акції на відео.

Коментарі