Голова правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота не має диплому про вищу медичну освіту. Цю інформацію активістам "Стоп корупції" підтвердив один із заступників Суботи.

Нагадаємо, напередодні "СтопКор" завітав в оздоровницю за коментарем голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці, Стоянці, та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається по курортах", – додали стопкорівці.

Коментарі