За даними “СтопКору”, голова РДА у Володарці втік у відпустку від відповідальності за неефективну роботу

У Володарці голова РДА Сергій Табалюк разом із заступником втік у відпустку одразу після того, як претензії до його роботи вислови під час засідання депутати облради.

Про це на місці дізнались активісти "Стоп корупції".

"З'ясували, що голова районної адміністрації, до роботи якого є претензії та нарікання, пішов у відпустку одразу після сесії облради, де йому висловили недовіру. Із собою Табалюк захопив і свого заступника. Лишили на весь район за старшого лише керівника апарату!

Діяльність голови в районі називають неефективною, нарікають, що він не дбає про розвиток краю та саботує запуск інвестиційних проектів. Нам повідомили, що до Табалюка звертався інвестор, який хотів зробити капіталовкладення у модернізацію обладнання цукрового заводу. Очільник району відмовився, оскільки йому не запропонували "відкат".

Голова 1-ї  школи Володарки, за сумісництвом – Голова громадської ради при РДА, також незадоволений роботою голови райдержадміністрації Табалюка.

Заступник голови Володарської райради також говорить про негативну роботу голови райдержадміністрації. І що це вперше в історії району, коли одночасно у відпустку іде голова адміністрації та його заступник", – переповідають активісти "Стоп корупції".

Додамо, що за підсумками слухань у КОДА голова Володарської РДА отримав незадовільний висновок про свою роботу. У КОДА пообіцяли ініціювати подання Президенту України Петру Порошенку про його звільнення.

 

Коментарі