За даними колег “СтопКору”, на Житомирщині екс-регіонал підім’яв під себе поліцію та тероризує громадських активістів

У Житомирській області виходець із Партії регіонів Ігор Фадєєв, відомий у кримінальних колах за прізвиськом «Москва», контролює діяльність правоохоронних органів у регіоні та разом із поплічниками залякує громадських активістів. Про це повідомили представники ГО «Захист та справедливість», з якими активісти «Стоп корупції» підписали меморандум про співпрацю у сфері боротьби з корупцією.

Подробиці члени ГО «Захист та справедливість» виклали у соцмережі. Активісти провели цілу серію розслідувань щодо діяльності злочинного угрупування на чолі з кримінальним авторитетом. Після чого почали отримувати погрози за свою адресу.

«Знайомтесь: Фадєєв Ігор Геннадійович – кримінальний авторитет на прізвисько «Москва».

За сприяння народних депутатів ВР Кривенка та Дзюбика «Москва» координує питання, пов’язанні з дестабілізацією, рейдерством та тиском на бізнесменів, владу, громадських активістів в Житомирській області. Бійці «Москви» – члени ВПК «Айдар» Житомир та інші, пов’язані з ними, радикальні угрупування, спільно діють в області, безкарно тероризуючи місцеву владу, бізнес та громаду. «Москва» – колишній член комісії з переатестації вищого керівництва міліції Житомирської області від громадськості, якого було виключено з комісії після скандалів, пов’язаних з його кримінальною діяльністю.

За інформацією з наших джерел, «Москва» продовжує неофіційно впливати на роботу правоохоронних органів у Житомирському регіоні. «Москва» як «смотрящий» від Партії Регіонів у Києво-Святошинському районі та Коростишеві, колишній керівник Брусилівської районної організації ПР, депутат Житомирської облради від БЮТ невтомно продовжує активно вибудовувати і контролювати всю ситуацію в області в стилі найгірших проявів злочинного світу часів 90-х років. В цьому за підтримки «законника» депутата Кривенка, який є давнім другом і партнером «Москви», їм вдалося вже доволі міцно встановити свій вплив над Житомирською областю.

Розслідування, яке ми вже провели, і анонс, який активно обговорюється у ЗМІ щодня поповнюється все новими і новими ганебними фактами злочинного «спрута» в якому «Москва» є основним з лідерів. Нам вже вдалося привернути увагу і підтримку суспільства до нашої не простої і як не що давно виявилось, небезпечної справи. Адже членам нашого ГО «Захист та Справедливість» почали надходити погрози від «невідомих», які «застерігають» нас від продовження проведення розслідування проти угрупування КРИВЕНКА, ДЗЮБИКА, «МОСКВИ» та ВПК «АЙДАР», адже в іншому випадку нам натякнули про коротко плинність життя…… З цього приводу ми написали заяву до правоохоронних органів та звернулись у письмовому зверненні та у відкритому листі до Генерального прокурора Луценка Ю.В.

Всі фактичні матеріали, які чітко показують злочинну схему діяльності вище зазначених груп осіб та пов’язаних з ними персоналій, ми сформували для подання до всіх силових органів України, але нам продовжує надходити інформація про факти злочинної діяльності вище зазначених осіб, що змушує нас продовжувати проводити розслідування, де вже видно глибоке коріння діяльності угрупування «МОСКВИ» та його поплічників.

Ми зазначаємо, що ніякі погрози не зупинять нас на шляху до встановлення істини та виведення на чисту воду всіх тих, хто злочинним шляхом прагне досягти матеріально забезпеченого життя.

Ми підозрювали, що «МОСКВА» та ВПК «АЙДАР» були причетними до багатьох злочинних нальотів не лише в Житомирській області (Коростенський, Коростишівський, Олевський, Чуднівський р-ни), але й в інших регіонах нашої країни, де від їх дій страждали не лише бізнесмени, громадські діячі, військові, журналісти, але й пересічні громадяни

Також з’явилась інформація про злочинну у діяльність членів ВПК «АЙДАР» на території зони АТО, прямі факти розпалювання міжнаціональної ворожнечі та протистояння з татарським народом, який пліч-о-пліч з усіма українськими патріотами бореться за єдність і незалежність України.

Ми зазначаємо, що злочинна діяльність під координуванням «МОСКВИ» має ознаки цілей, направлених на розпалювання міжнаціональних конфліктів всередині України і загострення радикальних настроїв не лише в Житомирській області, але й в по всій країні. Чого варта лише організація нападів на військову частину в Одесі, які відбулися не без участі членів житомирського ВПК «АЙДАР», що говорить про їх тісний зв'язок з іншими кримінальними угрупуваннями на території України.

Закликаємо всіх сміливих і небайдужих долучатись до нашого розслідування і додавати всі факти по злочинній діяльності Фадєєва «МОСКВИ», Федосюка «БЕХА», Фещенка «ЯПОНЧИКА», Бабича «БАЛИКА» (Бульдозера) і всіх тих, з ким вони пов’язані»,  – зазначили представники ГО «Захист та справедливість» у своєму розслідуванні у Фейсбуці.

Коментарі