За даними активістів, жителі будинку на Татарці у Києві стали заручниками будівництва по сусідству

Жителі будинку по вулиці Нагірній у Шевченківському районі Києва б'ють на сполох через небезпечне будівництво упритул із їхніми будинками. На об'єкті не дотримуються норм безпеки.

Подробиці розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"До нас звернулись жителі будинків по сусідству із будівництвом по вулиці Нагірній, 18/16 у Шевченківському районі столиці. За словами ініціативної групи, на об'єкті ігнорують вимого техніки безпеки. З того, що видно неозброєним оком-не закріплений будівельний кран, відсутній техзахист. У будь-який момент техніка може впасти і завдати катастрофічних наслідків. Ми стикались із таким випадком в Умані, де будівельний кран впав на автівку за огорожею, покалічив і вбив пасажирів автівки. Фактично, за твердженнями людей, на них спеціально скидають цеглу, щоб залякати і закрити рота тим, хто протестує проти такого небезпечного сусідства", розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, раніше журналісти проекту показували, як після звернення "Стоп корупції" у ДАБІ скасували дію містобудівних обмежень на скандальну забудову в Умані. На території "Уманського ХПП" через падіння будівельного крану загинула жінка, а її онуки отримали важкі травми.

Залізяччя упало на автівку, у якій їхала родина. В інспекції довели, що будівництво на той час було самочинним, оскільки Держархбудінспекція та її територіальні підрозділи не надавали забудовнику жодних дозвільних документів. Окрім того журналісти "СтопКору" дізнались, що міська інспекція зареєструвала замовнику, ТОВ «Уманське ХПП», декларацію про початок будівництва лише у червні тобто заднім числом.

Коментарі