За чисту воду: на столичних Осокорках планують масштабне прибирання приозерної території

Нині у столиці чимало підприємств, наприклад, автомийок, які не гребують зливати нечистоти прямо у ставки чи річки. Але є і протилежні випадки, коли будівельна компанія навпаки – вкладає значні суми у розчищення водойми й території навколо. Як-от банк «АРКАДА», який з допомогою залучених від інвесторів коштів планує зведення нового житлового масиву біля озера Небреж.

А до цього на прохання столичного мера навіть виготовили детальний план-макет забудови з урахуванням зони відпочинку біля озера.

"Презентовано план з благоустрою даного об'єкта, в якому озеро Небреж залишається повністю в природному стані, просто упорядковується його прибережна територія. Як я вже говорив, буде висаджено й алею, й викошено чагарники. Замість пісків з'явиться чудовий горіховий гай. Там, де зараз робиться велодоріжка, буде алея мужності, яку, я сподіваюся, відкриють наші ветерани АТО", – повідомив голова «Асоціації рибалок України» Олександр Чистяков.

Вже за тиждень на столичних Осокорках заплановане масштабне розчищення території біля озера Небреж. Тож усі, хто хоче долучитися до доброї справи – агов, на прибирання!

Детальніше про боротьбу з забрудненням столичних водойм – у відеоматеріалі: 

Коментарі