За 300 доларів США громадянин Таджикистану хотів уникнути проблем на українському кордоні

Учора було зафіксовано спробу дачі хабара прикордонникам.

Грошову винагороду пропонував громадянин Таджикистану у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Рава – Руська" у розмірі 300 доларів США, з метою отримання інформації щодо можливості потрапити до Республіки Польща в обхід пункту пропуску. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

В діях громадянина Таджикистану вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбачені ч.1 ст.204-1 КУпАП "Спроба незаконного перетину кордону ДКУ" та ст.369 ККУ "Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди". За даним фактом було оповіщено працівників Національної поліції. Також судом було прийнято рішення про накладення стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн, примусового повернення та заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Інші новини

Коментарі