З вас вимагають хабар? “Стоп Корупції” проводить громадські приймальні біля Київських ДФС

10.09.2018 17:18

Шалені кошти - понад 4 мільярди гривень щорічно втрачає бюджет нашої держави через корупційні схеми мінімізації та контрабанду на митниці. Щодня на гарячу лінію «СтопКору» надходять звернення від малих підприємців про протизаконні діяння податківців.

Тому ми почали збір інформації з перевірки роботи органів Державної фіскальної служби України та фактів корупції, що фігурують там. Громадські правозахисники заснували приймальні для мешканців та гостей столиці. Сьогодні активісти проекту вийшли до ДФС у Голосіївському та Печерському районах Києва.

Борці з корупцією закликають громадян, які зіткнулись із несанкціонованими перевірками з боку податківців, блокуванням роботи підприємств та необґрунтованими санкціями, повідомляти про такі випадки активістам «СтопКору» або звертатись на гарячу лінію проекту.

Ми запрошуємо усіх людей із активною громадською позицією боротись разом з нами з чиновниками-корупціонерами та розкраданням бюджетних коштів! Приходьте за адресами: Жилянська, 23 та Миколи Лєскова, 2.

Гаряча лінія: 044 578 00 04.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X