З України все ж депортують лідера “Руху нових сил”

З України все ж депортують лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі. За даними перевірених джерел, його можуть відправити до Польщі, оскільки саме польсько-український кордон політик порушив у вересні минулого року.

Новину передає «Преса України».

Раніше Саакашвілі повідомляв про свої підозри про депортацію з України. За словами екс-президента Грузії, «спецпризначенці Держприкордонслужби хотіли затримати мене в одному зі столичних готелів на Подолі». Більше того Саакашвілі зазначив, що «Держприкордонслужба приїхала зі зброєю в готель, де в цей час проводив зустріч, однак у них не було документів на затримання і вони покинули готель». Зазначив політик і те, що люди без документів хотіли одягнути на нього маску.

Цікавий факт: Саакашвілі стверджував, що саме він учив нинішнього президента України «робити революції на зустрічі, організованій Віктором Ющенком». У своїй книзі «Пробудження сили» він писав, що «людина, яку я знаю зі студентської лави – Порошенко. Він зацікавився саме цими моїми словами. І після зборів попросив розповісти, як робити революції. Я почав перераховувати: знадобляться намети, рок-групи, теплий одяг, якийсь бренд треба придумати. Він все це записав». Це і звело Саакашвілі з Порошенком на Майдані в 2004 році.

Нагадаємо, раніше призначення Саакашвілі були особистою ініціативою Петра Порошенка. Спочатку в 2015 році Порошенко рекомендував його як главу наглядової ради реформи державних підприємств України, після Саакашвілі «підвищили», і він став радником президента, потім – головою Одеської ОДА. Отримавши гарну славу, Саакашвілі вирішив виступити проти уряду «друга» - Петра Порошенка. В результаті, 26 липня 2017 року український президент видав указ про позбавлення Саакашвілі українського громадянства, таким чином зробивши його особою без громадянства, тому що грузинське громадянство він втратив у 2015 році внаслідок отримання українського.

Коментарі