З України видворили педофіла-іноземця

Хмельницькі поліцейські видворили за межі країни громадянина Йорданії, який був засуджений за розбещення неповнолітніх. Про це повідомляє прес-служба поліції Хмельницької області. 

"Працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками управління Державної міграційної служби видворили за межі України 25-річного громадянина Йорданії, який відбував покарання. Кілька років тому суд засудив чоловіка до позбавлення волі на строк 4 роки за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості – ред.). Покарання засуджений відбував в Ізяславській виправній колонії й термін його ув'язнення добіг до кінця 18 грудня 2018 року", – йдеться у повідомленні.

В день, коли засуджений залишав виправний заклад, його вже чекали працівники поліції, щоб депортувати чоловіка, аби запобігти повторному вчиненню ним подібних злочинів на території України.

В поліції додали, що під пильним наглядом правоохоронців іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в країну походження.

Коментарі