З потужною підтримкою НАТО: пряма онлайн-трансляція видовищного параду в День Незалежності України

24.08.2017 11:15

У четвер, 24 серпня, Україна в 26-й раз відзначає своє головне свято – День Незалежності. З цього приводу в Києві відбудеться подія року – військовий парад.

Рівно 26 років тому Верховна рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України, і молода країна почала свій шлях по віддаленню від "русского мира". З нагоди чергової річниці цієї визначної події в центрі Києва відбудеться традиційний військовий парад. У цьому році він буде унікальним. Так, у четвер Хрещатиком пройдуться близько 4,5 тисячі воїнів України, з яких 1 тис – учасники АТО.

Крім них в параді вперше візьмуть участь військовослужбовці інших країн, серед яких і члени НАТО: Великобританії, Естонії, Латвії, Грузії та інших. Міноборони України пообіцяло показати на параді аж 70 зразків військової техніки, виробленої в Україні.

Більше третини з них – новітнє озброєння.

Відразу після параду всі вони відправляться в зону проведення АТО для боротьби з російською агресією.

Варто також відзначити, що в цьому році Україну з Днем Незалежності приїхали привітати безліч глав Міноборони інших країн, зокрема: США, Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Туреччини, Польщі, Румунії, Чорногорії, Естонії та інших.

Організатори параду обіцяють і безліч інших сюрпризів, які приємно здивують українців.

Коментарі