З посади звільнили директора Чорноморського порту за неефективність та корупцію

Директора держпідприємства "Морський торговельний порт Чорноморськ" Сергія Крижанівського звільнили із займаної посади через неефективне управління державним підприємством.

Відповідне розпорядження про звільнення видало Мініфраструктури України. У документі вказано, що Крижанівський звільнений на підставах, які вказані у контракті.

Можливі причини звільнення вже розголосили громадські активісти. Зокрема, мова йде про розкрадання бюджетних коштів, украдання контрактів, що суперечать національним інтересам.

Окрім того, одіозний керівник Чорноморського порту відомий гучним скандалом з «Платінум банком», в якому державне підприємство зберігало більше 100 млн гривень. Кошти Сергій Крижанівський перевів за два тижні до того, як приватний банк визнали несплатоспроможним.

Крім того, інформація про фінансово-економічні показники роботи порту, свідчить про значне падіння обсягів вантажопереробки, фінансових показників підприємства.

З 4 серпня виконуючим обов'язки директора порту призначений Анатолій Єременко, а найближчим часом, за інформацією джерел, анонсовано призначення нового менеджменту на державне підприємство.

Коментарі