З ножем і сокирою проти телекамери: піщані браконьєри напали на активістів «Стоп Корупції» (відео)

Минулого тижня на столичних Видубичах банда невідомих людей в масках здійснила напад на журналіста та активістів «Стоп Корупції». Сталося це пізно ввечері на місці незаконного видобутку піску. Невідомі, побачивши знімальну групу, бризнули газом в обличчя, після чого штовхнули на сніг та почали бити журналістів.

«Вчора за редакційним завданням наші журналісти і правозахисники поїхали на Видубичі», - розповідає координатор ГО «Стоп Корупції» Богдан Хмельницький, - «Коли вони приїхали на машині, під'їхав автобус, з нього вийшло 9-12 осіб. З балончиками, з ножем вони поклали хлопців на підлогу, збили їх з ніг, почали їх бити, в той самий час один мав сокиру, якою він почав наносити удари по машині».

Як наслідок – у потерпілого журналіста вибитий зуб, а в оператора – гематома на потилиці та провали в пам'яті. Дісталося й активістам, які були разом зі знімальною групою. Автомобіль, на якому приїхали журналісти, просто порубали сокирою. Працівники поліції також зафіксували, що після сутички невідомі забрали особисті речі та готівку.

Імовірним організатором нападу на медійників слідчі вважають уродженця Луганська Михайла Бурду, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Подробиці цинічного злочину – у сюжеті Артема Поліковського:

Коментарі