З Києво-Печерської лаври викрали древню ікону

27.09.2018 17:04

Молодий чоловік виніс із Києво-Печерської лаври старовинну ікону. Зловмисник "попався" на камеру спостереження. Якщо поліція його знайде, він може сісти за ґрати. Стало відомо, на який термін.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 27 вересня, стало відомо, що у Києво-Печерській Лаврі сталась крадіжка. Днем раніше, 26 вересня, невідомий молодий чоловік з невеликою валізою на коліщатах вкрав старовинну ікону "Святого Великомученика Георгія Побідоносця".

Розмір ікони 45×37 см. Її точна вартість невідома. Церковники розповіли, що помітивши зникнення ікони, вони одразу звернулися до охоронця храмового комплексу. Останній перевірив записи з камер спостережень, які й допомогли впізнати зловмисника.

На кадрах видно, як чоловік у темному костюмі, обравши вдалий момент, зняв ікону зі стіни та вийшов разом з нею з храмового комплексу. Поліція відкрила кримінальну справу за статтею "Крадіжка". Зловмисник може сісти за ґрати на термін до 3 років.

Як повідомлялось раніше, намісник Києво-Печерської Лаври Петро Лебідь опинився у чорному списку бази "Миротворець". Відомий як "Паша Мерседес" митрополит виступив проти незалежності українського православ'я.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X