З кишені чорноморського царька – до європейського князівства: сліди корупційних потоків Хмельнюка ведуть у Монако

16.08.2018 14:19

Історія колишнього компартійного функціонера, а нині багаторічного мера Чорноморська Хмельнюка вже зацікавила всі антикорупційні органи. Більша частина набутих за роки «царюваня» статків традиційно записана на рідню. Але є ще одна дуже важлива інформація, яка не зазначена в декларації посадовця. Як стало відомо журналістам «СтопКору», усі корупційні потоки мера Хмельнюка пливуть (увага!) до Монако. Його донька здає елітні маєтки через ряд офшорних компаній.

На спеціалізованому сайті Park Palace журналісти відшукали декілька пропозицій від однієї з цих офшорок. Вартість оренди такого житла стартує від двох до семи тисяч доларів на місяць.

Звідки ж гроші на всі ці квадратні метри, запитаєте ви? Але для мера питання це – риторичне. Валерій Хмельнюк зробив із Чорноморська власний бізнес, саме тому всі 24 роки він тримається за крісло мера. Представники ЗМІ неодноразово намагались поспілкуватись з ним, та все безрезультатно.

За словами антикорупційних активістів, переданий компромат на пана Хмельнюка однозначно тягне на статтю 366 Кримінального кодексу про службове підроблення. На засіданні НАЗК питання щодо чорноморського міського голови перенесли, тож представники «СтопКору» відправили офіційний запит, і ось що їм відповіли: «Результати рішення уже готові, та прокоментувати їх ми вам не можемо. Це питання буде розглядатись на найближчому засіданні».

Команда «Стоп Корупції» буде пильно стежити за цією справою, щоб корупціонери, зрештою, були покарані. Подробиці розслідування – у матеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X