“З ГО “Стоп корупції” у нас три роки позитивна співпраця”, – речник Генпрокурора Лариса Сарган

29.05.2019 15:05

З ГО "Стоп корупції" у прокуратури вже три роки – позитивна співпраця. Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Луценка Лариса Сарган. У такий спосіб вона відреагувала на закиди під її постом про затримання на вимаганні
хабара самозванців, які представлялись активістами ГО "Стоп корупції". 

"Ні, це справді шахраї, а з ГО "Стоп корупції" у прокуратури вже три роки позитивна співпраця", – написала Сарган на своєму Фейсбуці.

Зазначимо, що група "активістів" вимагала 100 тис. доларів у в.о. Державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України.

Така сума була отримана за припинення навмисно організованих ними акцій протесту з вимогою звільнити з посади зазначеного службовця, численних звернень до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчинених службових злочинів.

Команда ГО "Стоп корупції" уже висловила свою офіційну позицію з цього приводу та дала роз'яснення щодо ситуації. Активісти проекту після звернення громадянина перевірили надані факти та виявили порушення в роботі чиновниці. Усі ймовірні докази порушень службових повноважень активісти передали у НАБУ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X