Юристи “Стоп корупції” на воркшопі дізнались про новації в процесуальних кодексах України

Юрист «Стоп корупції» Володимир Юрко та правозахисник проекту Юрій Цибенко взяли участь дводенному воркшопі «Новації в процесуальних кодексах України». Навчання організували Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Верховний Суд. Представників проекту на воркшоп запросив директор Інституту післядипломної  освіти, професор кафедри фінансів Олександр Рожко.

«Основна мета воркшопу: ознайомити з судовою реформою, зі змінами в структурі судової системи України; проаналізувати основні новації процесуальних кодексів; особливості розгляду справ касаційними судами; особливості участі в судовому процесі адвокатів та експертів.

 

Серед лекторів та тренерів були судді Верховного суду, адвокати та провідні науковці», – розповіли учасники від «Стоп корупції».

Ми отримали актуальні знання, які стануть у нагоді юристам та правозахисникам. Серед основних питань, що розглядались на воркшопі:

* Реформування кримінально-процесуального законодавства. Зміна підходів до доказування. Зловживання правами.

* Аналіз основних новел Кодексу адміністративного судочинства України. Типові та зразкові справи. Розгляд та вирішення податкових спорів в адміністративному процесі.

* Новий Цивільний процесуальний кодекс. Типи проваджень, їх особливості.

* Нововведення Господарсько-процесуального кодексу України. Нові учасники процесу.

* Експертне забезпечення в судовому процесі: процесуальні можливості інституту експертів.

* Виключне право адвоката на судове представництво», – додав юрист «Стоп корупції» Володимир Юрко.

Коментарі