Юристи проекту звернулися до прокурора області Євгена Бондаренка, щоб той розібрався із суддею, який самовільно захопив і забудував землю в селі на Київщині

За даними юристів проекту, суддя Києво-Святошинського районного суду Юрій Бурбела загарбав земельну ділянку у селі Юрівка на вул. Васильківська, 13.

Бурбела самовільно, з порушенням містобудівного законодавства звів трьохповерховий будинок та господарські споруди на захопленій території у 0,5 гектара.

Відсутність прав на земельні ділянки під будівництво підтверджує публічна кадастрова карта України. Крім цього, на вказане будівництво немає містобудівних умов та обмежень від РДА. Також не сплачена пайова участь у розвиток місцевої інфраструктури. А самі споруди експлуатують незаконно, ба більше - їх виставили на продаж.

Водночас юристи проекту встановили, що саме суддя Бурбела ухвалив резонансне і завідомо неправосудне рішення - виправдальний вирок щодо факту одержання хабаря головою села Віта-Поштова Сергієм Івановим. Корупціонера виправдали, хоча факт отримання хабаря повністю задокументували співробітники МВС, а сам Іванов отримав мічені гроші. Напрошується висновок, що за таку «корупційну співпрацю» Бурбела й дістав дозвіл на будівництво на неоформленій ділянці.

Отже, в діях славнозвісного судді юристи проекту вбачають ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 197-1 «Самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці» та статті 375 «Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови» Кримінального кодексу України.

Враховуючи викладене, команда "Стоп корупції" просить прокурора області Євгена Бондаренка провести перевірку та розслідування викладених фактів і притягти винних до кримінальної відповідальності.

1 - копия 1

Інші новини

Коментарі