“Юлія Тимошенко відвідала Міхеіла Саакашвілі в Польщі”, – журналіст стверджує про об’єднання “Батьківщини” з “Рухом нових сил”

Юлія Тимошенко відвідала Міхеіла Саакашвілі в Польщі.

Про це заявив журналіст Ростислав Демчук на "Фейсбуці", передає "Діалог.UA".

"Юлія Тимошенко відвідала Саакашвілі в Польщі? Крок передбачуваний і логічний. У  цьому контексті одразу спростую чутки про якісь міфічні домовленості між Юлією Тимошенко й Арсеном Аваковим. Забудьте! Такого не було і не могло бути в принципі!

Під час моєї недавньої поїздки в Україну у мене була низка переговорів, зустрічей, консультацій з найближчими друзями Саакашвілі й давніми й вірними соратниками Юлії Тимошенко. Причому останні кілька зустрічей відбулися навіть в день мого від'їзду з України. Це ті люди, які переконували Юлію Тимошенко об'єднатися з Саакашвілі.

25 серпня мене остаточно переконали, що Юлія Тимошенко дала згоду щодо політичного альянсу ВО "Батьківщина" з "Рухом нових сил". Чутки про участь в цьому політичному альянсі Арсена Авакова – не більше ніж гіперболізовані чутки", – зазначає Демчук.

"В Альянсі нових політичних сил України крім самого Саакашвілі та його команди візьмуть участь "Громадянська позиція" на чолі з Анатолієм Гриценком, ВО "Самопоміч" на чолі з Андрієм Садовим, "ДемАльянс", київське крило "УНА-УНСО", ряд громадських організацій, зависає питання з ВО "Свобода", – додав він.

"Тепер до головного! Сам Саакашвілі балотуватися в кандидати на пост президента України не буде як мінімум до 2027 року. Тому не треба боятися! Першим номером Руху нових сил буде висуватися Анатолій Гриценко. Другим – Андрій Садовий. Як стверджують люди Юлії Тимошенко – вона президентських амбіцій поки не має ..."–  стверджує кореспондент.

"До речі! А як ви думаєте, як я міг повертатися з Чернівців до Брюсселя? Звичайно, через Польщу. Чи міг я обійти там Саакашвілі? Звичайно, ні! Щодо його повернення в Україну. Воно повинно відбутися 10 вересня за підтримки декількох десятків тисяч українців з боку України та декількох тисяч поляків з боку Польщі.

Існує версія, що Петро Порошенко ще до 10 вересня скасує своє рішення і поверне Саакашвілі українське громадянство. І це було б правильне рішення!" – резюмував Демчук.

Інші новини

Коментарі