Восени "СтопКор" довідався, що гірничодобувне підприємство на Дніпропетровщині рік незаконно добувало залізо на шахтах. Втім, почути позицію підприємства нам не вдалося. 

Замість пояснень співробітники шахти спробували зірвати зйомку і навіть викрали квадрокоптер у журналістів. Подія набула розголосу. Місцеві ЗМІ одразу підхопили новину, а правоохоронці оперативно відреагували на злочин. 

Вже за два тижні правоохоронці провели обшуки на підприємстві. 

- Слід закцентувати увагу на професійності Покровського відділу поліції та прокуратури, котрі заразом протягом трьох місяців провели цілий ряд слідчих дій. А саме: були проведені допит, обшук, вилучене майно, був накладений арешт на майно. Ба більше, майно повернуто законному власнику, – зазначає юрист Роксолана Арійончик. 

"СтопКор" вкотре намагався почути позицію "Сухої Балки". Втім, у коментарі нам знову відмовили. Натомість звинуватили у специфічному розумінні етичних стандартів журналістики.

Саме ж незаконне видобування заліза на підприємстві виправдовують гірничим відводом від Держпраці. Котра проігнорувала відсутність спецдозволу в "Сухої Балки". Втім, і там пояснювати свої дії відмовились. 

Кілька тижнів тому Держгеонадра таки продовжили ліцензію підприємству. Але цілий рік "Суха Балка" працювала без спецдозволів. І нікого за це карати не поспішають. Тож "СтопКор" обов'язково повернеться до цього підприємства. 

Коментарі