“ЄВРАЗ Суха Балка”: на Дніпропетровщині підприємство з видобутку залізної руди впродовж року працювало без ліцензії

Восени "СтопКор" довідався, що гірничодобувне підприємство на Дніпропетровщині рік незаконно добувало залізо на шахтах. Втім, почути позицію підприємства нам не вдалося. 

Замість пояснень співробітники шахти спробували зірвати зйомку і навіть викрали квадрокоптер у журналістів. Подія набула розголосу. Місцеві ЗМІ одразу підхопили новину, а правоохоронці оперативно відреагували на злочин. 

Вже за два тижні правоохоронці провели обшуки на підприємстві. 

- Слід закцентувати увагу на професійності Покровського відділу поліції та прокуратури, котрі заразом протягом трьох місяців провели цілий ряд слідчих дій. А саме: були проведені допит, обшук, вилучене майно, був накладений арешт на майно. Ба більше, майно повернуто законному власнику, – зазначає юрист Роксолана Арійончик. 

"СтопКор" вкотре намагався почути позицію "Сухої Балки". Втім, у коментарі нам знову відмовили. Натомість звинуватили у специфічному розумінні етичних стандартів журналістики.

Саме ж незаконне видобування заліза на підприємстві виправдовують гірничим відводом від Держпраці. Котра проігнорувала відсутність спецдозволу в "Сухої Балки". Втім, і там пояснювати свої дії відмовились. 

Кілька тижнів тому Держгеонадра таки продовжили ліцензію підприємству. Але цілий рік "Суха Балка" працювала без спецдозволів. І нікого за це карати не поспішають. Тож "СтопКор" обов'язково повернеться до цього підприємства. 

Коментарі