Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ) та ПАТ "Краснодонвугілля" (Луганська обл.), який розташований на не підконтрольній території України, припинив своє функціонування. Така ситуація трапилась через воєнні дії, а також блокаду залізничних шляхів у зоні АТО.

Таку інформацію надали у прес-службі "Сістем кепітал менеджмент".

Підприємство припинило роботу ще 20 лютого.

"З початку бойових дій в регіоні, ЄМЗ працював в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини (ЗРС). Після того, як протестувальники заблокували рух на перегоні Ясинувата – Скотовата, ввезення сировини та вивезення готової продукції стало неможливим", – розповіли у повідомленні.

На заводі пройшли роботи, які підготували його до тимчасової консервації. Робочі провели видування доменних печей №3 і №5, а також роботу припинив конвертний цех.

Також через блокаду залізничного сполучення припинився видобуток вугілля на шахтах з об'єднання "Краснодонвугілля". Але керівництво заводу запевнило, що воно не збирається звільняти працівників підприємства і вони будуть направлені у відпустку  зі збереженням 2/3 окладу.

Раніше повідомлялось, кому не вигідна блокада  "ЛДНР".

Нагадаємо, торговельна блокада окупованих районів Донбасу може мати негативні наслідки для міст, які знаходяться під контролем уряду. Вони значаться у єдиній системі енерго-, газо-і водопостачання. Таку думку висловив народний депутат від фракції "БПП" Вадим Денисенко.

Коментарі