“Є така робота: намет, столик, стільчик” – агітаторам за Садового пропонують 250 гривень на день

"На сьогодні є така робота: намет, столик, стільчик, треба роздавати газети, флаєри, а якщо люди ставлять питання, то треба відповідати чи записувати в блокнот і просити людей підійти наступного разу. Робота у базарні дні, "вихід" – 250 гривень, робочий час умовно з 8-12 години", – розповів представник політсили "Самопоміч" у Голованівському районі Кіровоградщини Руслан активісту громадської мережі "Опора".

Напередодні громадські активісти виявили у газеті "Чисте джерело" відповідне оголошення, в якому місцеві представники "Самопомочі" опублікували список вакансій, серед яких виявилась і вакансія агітатора.

Очільник Кіровоградського підрозділу партії "Самопоміч" Олександр Приходько підтвердив, що оголошення в газету "Чисте джерело" подавали представники партії, але від коментарів про оплату праці утримався – мовляв, нічого про це не знає.

Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Кіровоградській області Євген Гурницький зазначив, що відповідно до частини 6 статті 64 Закону України "Про вибори Президента" прямо забороняється укладення з виборцями коштом виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу громадська ініціатива "Стоп політичній корупції", яка займається моніторингом виборчої кампанії. Ініціатива налічує 50 регіональних осередків ГО "Стоп Корупції" та об'єднує ряд громадських активістів. Отже, якщо вам стали відомі факти порушення виборчого законодавства, ви можете звернутись до місцевих представництв ГО "Стоп Корупції" або зателефонувати на гарячу лінію : (044) 578-00-04.

Коментарі