“Яка може бути компенсація, коли я повинен сказати Оксані, що Саші й Діаночки немає”, – батьки постраждалих в ДТП в Харкові сестер відмовилися від грошей Зайцевих

Дві сім'ї, що втратили рідних у страшній аварії в Харкові, не хочуть чути про гроші батьків фігурантки справи про ДТП з шістьма загиблими Олени Зайцевої. Після тривалої боротьби за життя в лікарні не стало 20-річної Діани Берченко.

Батьки втратили доньку, ровесницю Олени Зайцевої, яка була за кермом позашляховика, що зім'яв пішоходів на тротуарі. Вбита горем сімейна пара виходжує в лікарні старшу дочку Оксану Євтєєву, яка в аварії втратила молодого чоловіка, передає "Діалог.UA".

Дівчина майже нічого не пам'ятає. Вона тільки вийшла з коми і постійно цікавиться, де її чоловік і сестра, чому вони їй не дзвонять. Батьки не дозволяють їй дивитися телевізор, не дають телефон.

Батько дівчини Ігор Берченко каже, що його молодша дочка до останнього боролася за життя. Перед смертю дівчині стало краще, але лікарі виявилися безсилі. 20-річну жертву ДТП поховали в білій сукні. Вона збиралася заміж.

"Нам ніхто не поверне нашу Діаночку. Більше мені нічого сказати. Навіщо мені компенсації? Що мені за їх компенсації – туфлі купити з кросівками або, може, Сашу повернути? Яка може бути компенсація, коли я повинен сказати Оксані, що Саші немає і Діаночки немає", – говорить Ігор Берченко.

Тим часом Олена Зайцева зараз знаходиться в СІЗО. У камері з нею знаходитьсяяще дев'ять жінок, обвинувачених в тяжких злочинах. Від тюремної їжі вона відмовляється, їсть тільки хліб і їжу, яку приносить її мати.

До слова, раніше від грошей Зайцевих відмовилася мати і бабуся Алли й Анастасії Сокіл, які загинули під колесами Lexus Зайцевої. У перші хвилини після ДТП підозрювана заявила, що бачила другу іномарку на перехресті, але була впевнена, що проскочить.

Коментарі