Як з козла молока: у кооперативі Гордійчука перестали годувати селян навіть обіцянками

17.12.2018 11:55

15 тисяч ошуканих українських селян з Житомирщини та Хмельниччини та 23 мільйони гривень боргу – підсумки шахрайської діяльності «Першого національного виробничого кооперативу», який пов’язують з іменем депутата Хмельницької обласної ради Андрія Гордійчука. Саме він його заснував і саме на нього люди в один голос жаліються. Адже з роботою на селі важно, і саме корова годує більшість тутешніх сімей.

Люди у розпачі і вже втратили віру, що колись повернуть зароблене. Адже на їхні звернення місцева влада ніяк не реагує: «Якщо держава не може вплинути на них, то де нам шукати правди? Кинули вони людей і ні за що їх не мають, розумієте? Держава на це зовсім закрила очі? Роблять, що хочуть, - обурюються селяни.

А на додаток змінилися і позиція керівництва. Якщо раніше людей хоч годували обіцянками розплатитися, то тепер взагалі не хочуть із ними розмовляти.

Аби з’ясувати, що насправді відбувається, знімальна група «СтопКору» вирушила до Шепетівки. Саме тут розташований офіс «Першого національного виробничого кооперативу». Але зараз тут зачинено. Як розповіла журналістам співробітниця сусідньої фірми, шукати когось із кооперативу тут марно. Вже декілька місяців на роботу ніхто не приходить.

Чому у кооперативу так швидко змінюються керівники і в один момент змінився власник? Як працювала шахрайська схема, завдяки якій селян ошукали більш ніж на 20 мільйонів гривень? Та на що витрачають гроші селян? Дивіться у власному розслідуванні «СтопКору»:

Коментарі