Як розганяється зрада: у столичному регіоні атовців перетворюють на рейдерів

Олександр Порхун – молодий Герой України. З початку війни на Донбасі хлопець захищав кордони України від агресора. Він командир 13 окремого аеромобільного батальйону легендарної 95 окремої аеромобільної бригади. 

У липні 2014 року саме завдяки молодому майорові Олександру Порхуну українцям вдалося взяти Савур-Могилу – стратегічно важливу висоту на Донеччині. Попри контузію, він до кінця залишався на своїй позиції.

Віднедавна Олександр вирішив повернутися до цивільного життя та організувати разом з військовими товаришами стрілецький центр. Проте на заваді одразу стали конкуренти.

Земля, яку надали атовцям – розташована поблизу Броварів на території військового містечка. Саме тут і організували стрілецький клуб, назвали "Купол". Проте з'ясувалося, що майже впритул до них працює інший стрілецький клуб – "Сапсан".

Вочевидь, така здорова конкуренція сусідам не сподобалась. Адже фактично одразу одна за одною почали з'являтися замовні статті на сумнівних сайтах, у яких Олександра та інших атовців звинувачують у псевдопатріотизмі та рейдерському захопленні стрілецького клубу "Сапсан".

- 21 століття – інформаційне. Дав 50% і тобі неділю крутиться пост у фейсбуці, журналісти дзвонять – "дайте інтерв'ю з цього приводу" – от так розганяється зрада, якщо в тебе конкурент є, а особливо якщо атовець, то це взагалі зрада великих масштабів: воював і тут на тобі, тітушкою став, – узагальнюють організатори стрілецького клубу "Купол".

Коментарі