“Я в домике!” – як адвокат агрорейдерки Софієнко Шпирь від журналістів “СтопКору” в машині ховався (ВІДЕО)

12 березня біля будівлі Солом'янського районного суду адвокат одіозної агрорейдерки Лесі Софієнко Антон Шпирь заховався від журналіста "СтопКору" Кирила Вольного у своєму авто й навідріз відмовився відповідати на незручні запитання.

Журналіст попросив у нього прокоментувати, як так вийшло, що колишній служитель закону став слугувати рейдерам. Відповідати на питання Шпирь відмовився й крізь вікно свого автомобіля заявив, що не буде спілкуватися зі знімальною групою.

"Для вас у меня ответов нет, я не хочу с вами общаться. Уйдите отсюда и не трогайте мою машину" – сказав він.

Додамо, що Антон Шпирь – колишній заступник прокурора Голосіївського району. Під час Революції Гідності погоджував та подавав клопотання щодо арешту та тримання під вартою активістів Євромайдану. Після звільнення з органів прокуратури став адвокатом і наразі представляє інтереси одіозної агрорейдерки Лесі Софієнко, про яку "СтопКор" вже неодноразово розповідав у своїх розслідуваннях.

Крім того, за інформацією журналістів, Антон Шпирь є учасником рейдерських атак на аграрні підприємства України.

Зокрема, в грудні 2018 року журналісти "СтопКору" помітили Антона Шпиря серед осіб, які почали обшук та виїмку документів в офісі групи компаній ТОВ "Росток-Холдинг" у Києві.

Усі подробиці справи дивіться зовсім скоро у новому розслідуванні "Стоп корупції".

Коментарі