Я прийшов, тебе нема – будні мера Чорноморська

15.08.2018 10:54

Міський голова Чорноморська на Одещині Валерій Хмельнюк постійно відсутній на робочому місці. У міській раді запевняють, що очільник міста на нарадах в Одесі. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які вже вкотре намагаються потрапити на прийом до «вічного» мера міста або хоча б застати Хмельнюка на місці.

«Ми вимагаємо відставки міського голови після серії порушень в роботі його підлеглих. Так, у відділі з питань архітектурно-будівельного контролю голова структури Олена Липач спільно із чоловіком видають липові дозволи на прибудови», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Місто потерпає від зсувів ґрунту. Фактично Чорноморськ втратив уже 30 гектарів землі. Кілька кварталів приватних будинків пішли в прірву через масштабний зсув ґрунту.

Поки місцеві жителі потерпають від наслідків природних катаклізмів, родина міського голови має бізнес та великі маєтки – на 955 та 500 квадратних метрів, а також іншу нерухомість в Одеській області. Проте за документами не все так чисто. Дружина, наприклад, не задекларувала квартиру в Одесі та офіс на 173 квадратних метри. В автопарку доньки Хмельнюка, Ірини, є елітні моделі марок «Тойота», «Мерседес», БМВ, та «Ауді». Втім, в декларації зазначено лише відносно скромний «Фольксваген» за триста двадцять дві тисячі гривень.

Сам мер Хмельнюк на папері – голий, босий і офіційно прописаний за адресою нинішнього начальника управління поліції.

Додамо, що незмінний мер Чорноморська Хмельнюк при владі понад 20 років. За що отримав прізвисько «вічний мер».

У НАЗК після заяв громадських активістів вирішили прискіпливо перевірити декларації чиновника.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X