«Я хочу показати, що таке свобода та чого вона варта», – Роман Бочкала про ідею унікальної документальної стрічки «Планета КНДР»

Заслужений журналіст України, військовий кореспондент та координатор проекту «Стоп Корупції» Роман Бочкала презентував унікальний документальний фільм про Північну Корею «Планета КНДР».

«Я хочу показати, що таке свобода та чого вона варта, що її, власне, треба цінувати, її легко втратити, це важливо для будь-яких народів. Ця історія не є локальною і вона цікава всьому світу», - наголосив автор фільму.

Увесь цей матеріал Роман відзняв на мобільний телефон. І не лише відзняв, але і придумав, як вивезти відео з однієї з найзакритіших країн світу. Адже на кордоні речі усіх, хто виїжджає, дуже ретельно перевіряють і просять видалити будь-які файли, що стосуються КНДР.

«З таким матеріалом працювати легко, головне зрозуміти, що можна виділити з того, що було знято. Відзнято було багато і, напевно, десь відсотків 20 ми все-таки до фільму не взяли», - зазначив режисер стрічки «Планета КНДР» Олег Єрофеєв.

Фільм викликав справжній фурор, адже у стрічці показано не лише жителів Пхеньяну. Роману Бочкалі вдалося побувати і відзняти відео там, куди іноземців не пускають.

Подивитися документальний проект «Планета КНДР» :

А тим часом сам Роман на цьому не зупиняється та вже розпочав роботу над новим, не менш цікавим проектом.

Коментарі