Wild Wild West: стопкорівці вирушили в провінційне містечко на Львівщині, де царює беззаконня і корупція

«СтопКор» знову об'єднує однодумців! Понад тридцять активістів зі всіх куточків України зібралися, щоб провести всеукраїнський рейд «Стоп Корупції». Цього разу вирушили на Львівщину, до міста Кам’янка-Бузька. Саме тут, за словами місцевих активістів, зафіксовано найбільше випадків корупції у регіоні.

«Мали дуже багато сигналів негативного характеру від активістів, від небайдужих людей про недотримання законності як керівництвом району, міста, так і очільниками прокуратури», - розповідає голова осередку ГО «Стоп Корупції» у місті Львів Андрій Турка.

Тож першою локацією стала міська рада Кам'янка-Бузької ОТГ. У голови міста пана Олега Омеляна – саме прийомний день. «Зараз про ті речі, про корупційні складові, про кримінальні провадження, про ті договірні відносини, які влаштовує мер з іншими службовими особами щодо грошових коштів – зараз ми хочемо спитати в нашого мера», - наголошує член львівського осередку ГО Віктор Палас.

Проте тутешній очільник – або прогульник, або просто злякався приїзду активістів. Підлеглі вигороджували шефа, як могли: буцімто міський голова якраз відбув на нараду в управлінні Держкомзему у Львові. Але факт є факт: на робочому місці пана Омеляна не було.

Детальніше про хід та результати рейду – у відео:

Коментарі