Вже за 50! «Стоп корупції» відкрила два нові осередки в центрі України

Громадська організація «Стоп корупції» ставить нові точки на мапі України: відтепер до осередків приєдналися два міста в центрі країни – Черкаси та Золотоноша, місцеві новини яких рясніють численними історіями про посадовців-корупціонерів.

У цілому ситуація в цьому регіоні – майже один в один подібна до інших українських міст, де зневажають закони, кришують нечесних бізнесменів і закривають очі на свавілля місцевої влади.

«Насправді проблематика дуже схожа: це земельні відносини, це комунальна система і, звичайно, ті чиновники, що розкрадають бюджетні кошти», - коментує координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала, - «Важливо, щоб сама команда була активна, а наша задача як центрального офісу зробити так, щоб осередок працював ще більш потужно – за рахунок нашої медійної підтримки, за рахунок наших правозахисників для проведення тих чи інших публічних заходів і, звичайно ж, за рахунок юридичної підтримки».

Тож боротьбу з корупцією громада Золотоноші довірила Олександру Теніцькому – звичайному чоловіку, який 15 років пропрацював на заводі, але має активну громадську позицію.

Обласний центр, місто Черкаси, стало п’ятдесят другим та далеко не останнім осередком стопкорівського антикорупційного десанту. І очолив його Борис Холоденко.

«Дуже прикро, що наша країна очолює не рейтинг країн з економічним зростанням, а країн, що мають найвищу корупцію», - наголошує пан Холоденко, - «Для того, щоб наша країна жила мирним життям, вона була багатою, потрібно це ганебне явище викорінити».

Одним з ініціаторів створення осередків в області стала меценат Людмила Русаліна. Жінка має свою громадську організацію, займається благодійністю та впевнена, що власноруч викорінити корупцію у регіоні неможливо: «Я почала співпрацювати зі «Стоп корупції», коли виникли деякі питання, пов’язані з загрозою рейдерської атаки і загрозою від силових структур. І дійсно побачила, що ця громадська організація, громадське об’єднання ефективне, воно чесне, воно націлене на підтримку», - зазначила пані Русаліна.

Всі осередки на мапі України:

[wpsl template="below_map" map_type="roadmap" auto_locate="true" start_marker="red" store_marker="red" category_selection="oseredki"]

Коментарі