Вже не торт – депутат-кондитер Вацак наживає статки, заощаджуючи на здоров’ї українців

24.05.2019 13:02

Кондитерська імперія на березі Дністра, розкішні іномарки, гектари землі та вечірки з українськими «селебритіз» - вінницький депутат-бізнесмен Геннадій Вацак живе на широку ногу. Команда «СтопКору» також відвідала будинок пана Вацака у Могилів-Подільському. Три поверхи, басейн, охорона, шлагбаум. Проте чи законним шляхом були зароблені такі шалені статки? Дізнавалась журналіст «СтопКору» Ася Шевченко.

«СтопКор» вже розповідав про деякі подробиці «солодкого» життя депутата Вінницької облради і, за сумісництвом, секретаря комісії з питань запобігання корупції Геннадія Вацака. А також про те, як з документів за минулий рік таємничим чином зникли два Maserati, які були у попередній декларації.

Здається, що у всьому Могильові-Подільському територія, на якій знаходиться кондитерський дім «Вацак» – найяскравіша місцина. Ну ще б пак – вона знаходиться біля самого Дністра та ще й дуже гарно облаштована. Проте законність коштів, за які облаштована ця територія, наразі викликала сумніви у ДФС, яка ініціює перевірку.

При цьому торти та тістечка виробництва «Вацак» коштують доволі бюджетно. На чому ж економить виробник? Щоб перевірити безпечність цих кондитерських виробів, знімальна група «СтопКору» придбала кілька одиниць. Варто наголосити, що касового апарата фірмовий магазин не має.

А для того, щоб експеримент був прозорим і не заангажованим, журналісти в довільній формі обрали торт іншої торгової марки у супермаркеті, купили кондитерський вибір в переході та навіть замовили смаколик у приватного кондитера. Всі торти було віддано не експертизу тривалістю 6 днів.

Наразі в Києві добігає кінця експертиза продукції «Вацак». І те, що знайшли експерти, не просто вражає, а шокує!

Докладніше про те, як ціною здоров'я українців був побудований солодкий бізнес провінційного депутата – дивіться у наступній серії нашого розслідування. Ви маєте це побачити!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X