«Вы, когда идете к проктологу, тоже просите, чтоб он вам глаз проверил?», – поліція про нелегальну автомийку

Представники Держохоронпраці спільно з активістами «Стоп Корупції» влаштували інспекцію нелегальної автомийки. Втім, «тіньові» працівники просто втекли від контролерів, а власник «нечистого» бізнесу відмовився пред’явити документи та демонстративно зачинив бокси. Тож знімальна група викликала на місце подій поліцію.

Патруль прибуває за 20 хвилин. Під тиском поліціянтів власник мийки таки відкриває бокс, ми забираємо авто. А після цього, на великий подив присутніх, поліція зачиняється у приміщенні разом з власником.

Дивні перемовини тривали 10 хвилин. Наведемо без жодної цензури та зі збереженням мови оригіналу не менш дивний діалог, що відбувся на місці подій:

- Мы хотим просто узнать законно тут работает автомойка или нет?
- Это не наша компетенция. Вы, когда идете к проктологу, вы тоже просите, чтоб он вам глаз проверил?

Варто додати лише, що жодних документів про легальність цього закладу активісти так і не побачили. І такі ситуації, за словами інспекторів держаохорнпраці, відбуваються постійно.

Як стало відомо «СтопКору», на даний момент на власника автомийки чекають штрафні санкції. До речі, штраф за одного нелегала чималий – 111 000 гривень. Окрім цього сподіваємось, що на сумнівну фірму таки зверне увагу Державна фіскальна служба. Тому крапку у цій історії ставити зарано.

Усі подробиці гучного розслідування – у відеоматеріалі:

Коментарі