Вугільний ультиматум Захарченка та Плотницького Україні: волонтер Мирослав Гай назвав справжню мету бойовиків

Резонансний ультиматум терористів "ЛНР" і "ДНР" про плани введення зовнішнього управління на всіх українських підприємствах на окупованому Донбасі був посланий не владі, а українським олігархам.

Про це в коментарі ЗМІ заявив відомий волонтер ЗСУ Мирослав Гай. Він зазначив, що головною метою ультиматуму став тиск на олігархів, щоб ті негайно вжили дії з розблокування блокади Донбасу.

Гай підкреслив, що на всіх зазначених заводах фактично вже введена адміністрація терористів, проте оскільки всі ці підприємства знаходяться у власності українських олігархів, то загрози адресовані саме їм. Несподівана і вкрай нервова реакція бойовиків викликана тим фактом, що у них практично відсутні резервні форми фінансування своїх територій.

Гай також вказав на те, що в разі продовження блокади населення ОРДЛО може влаштувати терористам повномасштабний страйк і затяжні акції протесту. Раніше було опубліковано заяву ватажків з погрозами відповісти на дії блокадників. Пізніше стало відомо, що загрози не мають ніяких підстав.

Коментарі