Всю владу президенту: Тимошенко хоче переписати Конституцію, якщо займе пост Порошенка – кадри

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має намір переписати Конституцію України після перемоги на виборах, наділивши президента країни більш широкими повноваженнями.

Екс-прем'єр України й глава "Батьківщини" Юлія Тимошенко публічно оголосила про бажання внести докорінні зміни в Конституцію, якщо стане президентом країни. Така заява прозвучала в рамках програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Наше завдання за ті півроку, які будуть між президентськими й парламентськими виборами, провести референдум, прийняти нову Конституцію, і нові вибори в Парламент провести за новою системою", – стверджує політик.

На думку Тимошенко, потрібно прибрати з Конституції двовладдя, яке має на увазі рівне управління уряду і президента. Іншими словами, лідер "Батьківщини" вважає, що президент повинен брати на себе відповідальність і керувати процесами, звітуючи перед Радою і Кабміном.

"Ми будемо йти законним, конституційним шляхом, не будемо через коліно розпускати Парламент, сіяти нові протистояння", – підбила підсумок Тимошенко.

Коментарі