Встати, суд іде! В Ужгороді громада захищає своє право на систему водопостачання

Повернути водогін Луг у власність громади! Із такими вимогами під стіни суду в Ужгороді вийшли жителі Поляни. Саме судове засідання у справі об'єднаної територіальної громади проти ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» перенесли на 4 жовтня. Про це із зали суду повідомляють активісти «Стоп корупції». 

«Суд витребував від «Укрпрофоздоровниці» оригінал реєстраційного посвідчення БТІ, на якому і базується вся доказова база останнього. До речі, оригінал цього документа ще й досі ніхто не бачив. Адвокат сільської ради вважає це невеликою перемогою», – зазначають активісти.

Додамо, що громада Полянської ОТГ через оборудки «Укропрофоздоровниці» та схему перепродажів майна підприємства між його філіями залишилась без водогону Луг. ПрАТ передало у комунальну власність всі активи санаторію окрім системи водопостачання. Через це місцеві залишились без питної води. Люди налаштовані рішуче й готові перебити труби на водогоні. Активісти «СтопКору» вже другий тиждень розбираються у ситуації та слідкують за судовими засіданнями.

Коментарі