Всім вийти з сутінків: “СтопКор” продовжує боротьбу з нелегальними підприємствами

Завдяки зусиллям «СтопКору» до нелегальної автомийки з перевіркою завітали експерти Держохоронпраці. Та навіть самі чиновники згодом зізналися, що притягнути до відповідальності у таких випадках досить складно. І навіть після штрафів підприємство працює як раніше. Тож журналісти «Стоп Корупції» вирішили перевірити це.

«Що стосується працевлаштування хлопців – з цим все нормально, але треба вчитися правильно вести бізнес. Тобто все таки знайшли деякі зауваження, звичайно, проявилися вони для нас штрафами, але тим не менш зробили висновки», - зазначив власник автомийки Геннадій Циганчук.

А в цьому випадку йдеться про повну відсутність чеків. І бухгалтерія тут своя у кожного автомийника. Та наразі власник запевняє, що помилки виправили і працюють чесно: «Отримали зауваження наші співробітники. Чеки у нас присутні, ми виписуємо, вони постійно під рукою. Чи не піднялися вони за чеками, не знаю, як це правильно висловити, ну чеки є і у них, і тут нагорі», - стверджує пан Геннадій.

Ця автомийка – лише маленький приклад того, яким чином половина української економіки працює в тіні. Тож команда «Стоп Корупції» продовжуватиме боротьбу з нелегальними підприємствами.

Детальніше про це – у відеоматеріалі:

Коментарі